Zrównoważony rozwój

Jak przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju

Udržateľný eshop
Udržateľný eshop
Jedną z naszych wartości jest rozważność - wobec ludzi wokół nas, ale także wobec natury. Kiedy jeździmy na rowerach, na skiturach lub wspinamy się po górach, szanujemy i chronimy naszą przyrodę i staramy się szerzyć te idee. Staramy się również być tak rozważni, jak to tylko możliwe, podczas pakowania zamówień lub w ogólnym działaniu naszego sklepu.
Ekologiczne pakowanie przesyłek

Ekologiczne pakowanie przesyłek

Już dawno temu pozbyliśmy się plastikowych toreb. Używamy tylko papierowych toreb, pudełek i taśmy papierowej. Po rozpakowaniu możesz po prostu wyrzucić nasze paczki do kosza na papier lub wykorzystać ją jako paliwo.

Recykling kartonów i minimalizacja odpadów

Zajmujemy się recyklingiem kartonów i materiałów wypełniających z towarów. Używamy ich do wypełniania paczek - aby były bezpiecznie zapakowane i bez zbędnych odpadów.

Recykling kartonów i minimalizacja odpadów
Fotowoltaika i pompy ciepła

Fotowoltaika i pompy ciepła

W naszych magazynach używamy wyłącznie pomp ciepła do ogrzewania i chłodzenia (bez gazu ziemnego). W Centrum MTBIKER Hrádok zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne, które pokrywają całe nasze zużycie w słoneczne dni.

Odbiór zużytych opon

W naszych sklepach stacjonarnych prowadzimy zbiórkę zużytych opon, które są następnie przekazywane do recyklingu. Opony można przynieść do dowolnego z naszych sklepów stacjonarnych.

Odbiór zużytych opon

W naszej ofercie znajdziesz zrównoważone marki

keyboard_arrow_up