O nas
Żyjemy kolarstwem ciałem i duszą

O stronie MTBIKER

MTBIKER powstał w 1998 roku jako pierwszy portal rowerowy na Słowacji i pozostaje największym i najczęściej odwiedzanym portalem rowerowym w regionie V4 i jest jednym z najczęściej odwiedzanych portali rowerowych na świecie.

MTBIKER obecnie obejmuje społeczność ponad 200 000 rowerzystów, którzy dzielą się opiniami, doświadczeniami, zdjęciami i przeżyciami. Od 2014 roku prowadzimy również e-sklep z najszerszą ofertą i najlepszymi cenami na Słowacji. Możesz nas odwiedzić w trzech sklepach stacjonarnych - od 2016 roku w MTBIKER centrum w Hrádku, od 2021 r. w MTBIKER showroomie Bratysława a od 2023 r. także w w sklepie stacjonarnym MTBIKER w Żylinie.

Misją tej strony jest stać się miejscem, w którym rowerzyści znajdą wszelkie informacje i produkty, które pomogą im czerpać jak najwięcej radości z ich hobby. Chcemy dać wszystkim rowerzystom możliwość interakcji z innymi rowerzystami w bezpiecznym środowisku i chcemy pomóc rowerzystom w wyborze rowerów i części, które są dla nich najlepsze. Chcemy umożliwić rowerzystom logowanie się i dzielenie się swoimi doświadczeniami i zdjęciami z wydarzeń w jednym miejscu. Chcemy pomagać rowerzystom w treningach i planowaniu tras i wycieczek. Zawsze stawiamy naszych użytkowników na pierwszym miejscu.

Portal MTBIKER jest prowadzony przez firmę MTBIKER.shop s.r.o., IČO 52770222. Oto nasze dane kontaktowe.

Ta strona umożliwia odwiedzającym zarejestrowanie się. Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Możesz dodawać ogłoszenia do naszego bazaru.
  • Możesz dodawać posty do istniejących tematów i tworzyć nowe tematy na forum.
  • Możesz dodawać zdjęcia i filmy.
  • Możesz dodawać komentarze i oceniać posty innych osób.
  • Możesz tworzyć prywatne wydarzenia i zapraszać na nie bikerów.
  • Możesz wziąć udział w naszych konkursach.
  • Możesz widzieć, które tematy przeczytałeś, a które nie, a my powiadomimy Cię o nowych postach, ogłoszeniach i komentarzach.
  • Możesz dodać swoje rowery do swojego profilu.
  • Rejestracja jest bezpłatna! Zarejestruj się teraz.

Poniżej możesz znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych sekcji tej strony - ale wiele więcej informacji oraz możliwości zakupu lub wsparcia możesz znaleźć na stronach dostępnych z prawego menu w tej sekcji.


Opis funkcji strony MTBIKER

MTBIKER to kompleksowy portal dla rowerzystów, składający się z kilku sekcji. Przeczytaj o nich poniżej i nie zapomnij, że w nagłówku mamy pole wyszukiwania, które pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz.

home Strona główna

Na stronie głównej znajdziesz codziennie kilka aktualnych artykułów, a także nasz wybór najciekawszych artykułów z ostatnich 7 dni. Ponadto zawsze znajdziesz tutaj najnowsze produkty promocyjne, ogłoszenia, zdjęcia oraz najbliższe wydarzenia w naszym kalendarzu. Warto tu zaglądać kilka razy dziennie.

Sklep Sklep internetowy MTBIKER

Największy słowacki e-sklep dla rowerzystów z ponad 50 000 artykułów setek znanych i bardziej ekskluzywnych marek. Ponad połowa artykułów jest zazwyczaj w magazynie z dostawą następnego dnia kurierem lub do odbioru osobistego na terenie całej Słowacji. Wszystkie towary posiadają pełną gwarancję i mogą być zwrócone w ciągu 30 dni..

Magazyn Artykuły i filmy o kolarstwie

Tutaj znajdziesz artykuły i filmy ze wszystkich dziedzin kolarstwa. Artykuły i filmy są skategoryzowane według tzw. „tagów”, które możesz kliknąć, aby obejrzeć treści poświęcone danemu „tagowi” - np.. treningu.

Obok listy artykułów w prawym menu znajdziesz również listę najpopularniejszych kategorii oraz listę najczęściej czytanych artykułów w ostatnim miesiącu.

Po przeczytaniu artykułu możesz go ocenić i dodać komentarz. Będziemy wdzięczni, jeśli to zrobisz - dzięki temu otrzymujemy cenne informacje zwrotne, a komentarze są często wartościowym uzupełnieniem artykułu. Będziemy również wdzięczni, jeśli podzielisz się artykułem na Facebooku lub innych portalach społecznościowych.

Forum Największe forum rowerowe

Nasze forum jest największym i najbardziej aktywnym forum kolarskim na Słowacji. Tutaj masz możliwość znalezienia odpowiedzi na każde pytanie dotyczące kolarstwa - a jeśli nie możesz jej znaleźć, możesz zapytać, a wkrótce otrzymasz odpowiedź.

Forum jako sekcja jest podzielone na prawie 20 forów, z których każde zawiera setki tematów i dziesiątki tysięcy postów. Forum możesz przeglądać według poszczególnych forów, lub wyszukiwać, lub śledzić aktywne tematy, czy tematy bez odpowiedzi. Jeśli jesteś zalogowany, forum pokaże Ci, które tematy mają nieprzeczytane posty, i pozwoli Ci śledzić nowe posty na forach lub w tematach.

Możesz dodawać posty do tematów lub tworzyć tematy, ale tylko wtedy, gdy jesteś zarejestrowany i zalogowany. Forum zawiera wiele funkcji do cytowania, dołączania załączników, przesyłania obrazów i filmów, wstawiania zdjęć i filmów, oceniania postów i innych, które z pewnością odkryjesz korzystając z forum.

Bazar Największy bazar rowerowy

Na bazarze codziennie znajdziesz kilkaset nowych ogłoszeń dotyczących nowych i używanych artykułów rowerowych. Bazar to nasza najbardziej aktywna sekcja z ponad 60 000 wyświetleń ogłoszeń dziennie, przez co jest doskonałym miejscem do pozbycia się starych lub niechcianych części i rowerów. Bazar zawiera tylko aktualne ogłoszenia - ogłoszenia mogą być usunięte przez ogłoszeniodawców, gdy nie są już aktualne, lub mogą zostać usunięte przez system po maksymalnie 3 miesiącach.

Bazar jest podzielony na kategorie według rodzaju sprzedawanych towarów, a każde ogłoszenie znajduje się tylko w jednej kategorii. Dzięki prawemu menu możesz filtrować ogłoszenia według kategorii, powiatu, ceny, a także sortować je według różnych kryteriów. Możesz również przeglądać ogłoszenia od aktywnych forumowiczów, swoich znajomych na MTBIKER lub ogłoszenia, które zaznaczyłeś jako ulubione. Bazar możesz przeszukiwać w nagłówku, a także w innych sekcjach.

W każdym ogłoszeniu dowiesz się, kim jest sprzedawca (możesz zobaczyć jego inne towary i jego profil), skąd pochodzi (czasami nawet dokładnie na mapie), ile razy ogłoszenie było oglądane i jak zostało ocenione. Również Ty możesz ocenić ogłoszenie i napisać publiczny komentarz lub napisać prywatną wiadomość do sprzedawcy. Jeśli ogłoszenie narusza regulamin lub jest błędnie sklasyfikowane, możesz kliknąć ikonę wykrzyknika i zgłosić ogłoszenie naszym moderatorom.

Jeśli dodajesz ogłoszenie, które jest u nas darmowe, skorzystaj z formularza, aby wypełnić jak najwięcej informacji, i umieść je w odpowiedniej kategorii. Ogłoszenie możesz udostępnić na Facebooku, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o nim, i co 3 dni możesz je bezpłatnie przenieść „do góry” - to znaczy na szczyt listy ogłoszeń.

Społeczność Sekcja poświęcona społeczności MTBIKER

Tutaj znajdziesz aktywności naszej społeczności - jazdy i rankingi, zdjęcia dodawane na forum, kalendarz wydarzeń z możliwością zgłaszania oraz trasy rowerowe na przejrzystej mapie.

Jazdy Jazdy i menedżer treningów

W tej sekcji możesz prowadzić szczegółowy dziennik treningowy, porównywać się z innymi, dołączyć do zespołu, zainspirować się lub dołączyć do treningu / jazdy, lub po prostu sprawdzić, jak radzą sobie inni bikerzy. Jeśli korzystasz z serwisu Strava, Twoje jazdy mogą być wgrywane do tej sekcji automatycznie.

Zdjęcie Galeria zdjęć tworzona przez bikerów

W tej sekcji znajdziesz zdjęcia dodane przez naszych użytkowników na forum.

Kalendarz Kalendarz wydarzeń rowerowych

W tej sekcji znajdziesz wszystkie oficjalne wydarzenia, które są organizowane na Słowacji i w pobliżu. Kalendarz możesz filtrować według dat, rodzaju wydarzenia, kraju lub ligi, do której wydarzenie należy. Wszystkie wydarzenia są również wyświetlane na mapie, dzięki czemu możesz lepiej zobaczyć wydarzenia w Twojej okolicy.

Każde wydarzenie ma swoją stronę szczegółową, na której możesz znaleźć wszystkie informacje o wydarzeniu - m. in. regulamin, mapę bazy wyścigu, pogodę w bazie wyścigu, komentarze/dyskusję na temat wydarzenia, relacje i zdjęcia z wydarzenia. Możesz również zobaczyć ocenę wydarzenia oraz kto spośród członków MTBIKER jest zarejestrowany na wydarzenie.

Trasy rowerowe Mapa rowerowa

Tutaj znajdziesz cyfrową mapę rowerową Słowacji, z której możesz korzystać również w terenie na swoim telefonie komórkowym. Wyświetlane są tutaj zdjęcia z forum, które zostały zrobione w podanych miejscach, abyś miał pojęcie, jak to tam wygląda.

mail Prywatne wiadomości

Ta sekcja umożliwia otrzymywanie i wysyłanie prywatnych wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami strony MTBIKER. Jest to bezpieczny i wygodny sposób komunikacji między członkami. Sekcja działa jak klasyczny klient mailowy, ale zamiast adresów mailowych, wiadomości są wysyłane bezpośrednio do użytkowników przez ich nazwę użytkownika.

Oprócz tradycyjnych funkcji, takich jak łączenie wiadomości w konwersacje, możliwość wysyłania wiadomości do wielu użytkowników, przekazywania wiadomości itp. możliwe jest zgłaszanie wiadomości w przypadku złamania zasad oraz tworzenie folderów i reguł w celu filtrowania i lepszego zarządzania wiadomościami.

notifications_none Powiadomienia

Powiadomienia informują Cię o nowych postach w tematach, które śledzisz, nowych wiadomościach prywatnych, nowych komentarzach do artykułów, nowych ogłoszeniach w kategoriach, które śledzisz, nowych artykułach, a także o tym, gdy ktoś wspomni o Tobie w poście. Powiadomienia są wyświetlane na czerwono, jeśli masz nieprzeczytane powiadomienia - to czerwone oznaczenie znika, gdy zostaną one przeczytane.

person Twój profil użytkownika

W swoim profilu użytkownika zobaczysz, jakie informacje o sobie publikujesz dla innych zarejestrowanych członków, więcej o swojej aktywności, postach, zdjęciach, artykułach, komentarzach, ogłoszeniach i wydarzeniach, na które się wybierasz. W tej sekcji możesz również dodać do swojego profilu rowery, które posiadasz - i dla każdego roweru określić części, wagę, zdjęcia i numer seryjny, na wypadek kradzieży.

settings Ustawienia

W ustawieniach możesz zmienić wszystkie aspekty swojego profilu. Czy to dane osobowe, obraz, dane kontaktowe, Twoje hasło lub ustawienia funkcji dotyczących forum i strony, wszystko to znajdziesz pod jednym dachem. Znajdziesz tu również opcję dodawania przyjaciół i ignorowanych użytkowników. Pomoże Ci to w filtrowaniu postów i bazaru.

keyboard_arrow_up