O MTBIKER

Witamy u nas, jesteśmy MTBIKER

Jesteśmy największym i najczęściej odwiedzanym portalem rowerowym w regionie V4. Wspieramy społeczność rowerzystów i rowerzystek, a także miłośników i miłośniczek outdooru, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, opiniami i rozwijają się dzięki naszym treściom. Od 2014 roku prowadzimy sklep internetowy z najszerszym asortymentem, dobrą dostępnością i najszybszą dostawą.

900 000+
zamówień
300 000+
członków społeczności
70 000+
produktów w ofercie
4
sklepy stacjonarne
Prowadzimy ludzi przez piękno kolarstwa we wszystkich jego formach
Chcemy inspirować ludzi do tego, aby nie siedzieli w domu i cieszyli się jazdą na świeżym powietrzu. Nie rozróżniamy ludzi ani rowerzystów - enduro, gravel, szosa, rower elektrycznych, początkujący czy zawodowiec. MTBIKER jest dla każdego, kto chce cieszyć się jazdą i zrobić coś dla swojego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Zespół MTBIKER
Wsiądź na rower

Wyrazem naszych wysiłków jest proste hasło „Wsiądź na rower“

Naszym celem jest przyciągnięcie jak największej liczby osób do tego pięknego sportu - aby stali się rowerzystami i częścią naszej społeczności MTBIKER. Chociaż często jeździmy na rowerach samotnie, zdecydowanie nie jest to tylko sport indywidualny. Przynajmniej nie dla nas. Każda przejażdżka jest przyjemniejsza, gdy jest nas więcej.

Odtwórz spot telewizyjny

Jeździmy z sercem

Nasza praca to także nasze hobby. Jazda jest naszą pasją i przenosimy ją do naszej pracy.

Jeździmy z rozsądkiem

Napędza nas chęć edukowania i inspirowania jak największej liczby osób. Chcemy dawać dobry przykład.

Jeździmy na poważnie

Nie jesteśmy dwulicowi. Zamiast najdroższych rowerów, pokażemy Ci najpiękniejsze trasy i widoki.

Jeździmy rozważnie

Szacunek i tolerancja są dla nas bardzo ważne - zarówno dla ludzi, jak i dla przyrody.

Ludzie stojący za MTBIKER

MTBIKER składa się z ponad 100 inteligentnych ludzi, których łączy miłość do kolarstwa i innych sportów. Dzielimy te same doświadczenia i szukamy tych samych przygód co Ty. Poniżej znajdziesz ważne kontakty.

Tomáš Červenka Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
CEO

Tomáš jest założycielem portalu MTBIKER i zajmuje się nim nieprzerwanie od 22 lat, a od 2015 roku - w pełnym wymiarze godzin. Studiował Computer Science i Management na Uniwersytecie w Cambridge. Pracował dla Google jako programista i jako CTO w firmie technologicznej VisualDNA w Londynie.

mailtomas.cervenkaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Palenčík Martin Palenčík
Martin Palenčík
Sales Director

Martin jest częścią MTBIKER od 2013 roku, kiedy to ukończył studia prawnicze na UPJŠ w Koszycach i od początku wspierał projekt uruchomienia sklepu internetowego. Przeszedł przez wszystkie stanowiska - pracował przy obsłudze klienta, sprzedawał w sklepie stacjonarnym, zajmował się reklamacjami, zakupami i wysyłką. Obecnie wraz ze swoim zespołem zajmuje się całą częścią handlową MTBIKER.

mailmartin.palencikalternate_emailmtbiker.sk
Jakub Dudík Jakub Dudík
Jakub Dudík
CMO

Jakub pomaga MTBIKER rozwijać się zarówno w kraju, jak i za granicą od lutego 2022 r. Po ukończeniu studiów w zakresie zarządzania finansami na FM UK w Bratysławie zdobył praktyczne doświadczenie w zakresie analizy danych i marketingu w dużych i małych projektach e-commerce działających w kilku krajach, takich jak pelikan.sk i topankovo.sk.

mailjakub.dudikalternate_emailmtbiker.sk
Michal Ráchela Michal Ráchela
Michal Ráchela
Product Director

Michał kieruje zespołem technologicznym. Nadzoruje kierunek i rozwój naszej strony internetowej, narzędzi i technologii, tak aby ich funkcjonalność była zgodna z planami, wizją i potrzebami firmy. Dołączył do zespołu MTBIKER w 2018 roku. Pracował jako programista w agencji reklamowej Triad Advertising, a także nad produktem Modrý koník.

mailmichal.rachelaalternate_emailmtbiker.sk
Tatiana Nagyová Tatiana Nagyová
Tatiana Nagyová
Head of Customer Support

Táňa zajmuje się procesami i prowadzeniem zespołu obsługi klienta. Kładzie nacisk na proaktywne i przyjazne podejście przy jednoczesnym zachowaniu jakości i szybkości reakcji zarówno na rynku słowackim, jak i zagranicznym. Dokłada wszelkich starań, aby komunikacja była zawsze pozytywnym doświadczeniem.

mailtatiana.nagyovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Meliš Martin Meliš
Martin Meliš
Head of Logistic

Martin jest członkiem zespołu od momentu otwarcia centrum MTBIKER w Hrádku. Obecnie jest odpowiedzialny za nowy magazyn w pobliżu Trencina. Nadzoruje między innymi prawidłowy odbiór i wysyłkę towarów, aby przesyłka dotarła do klienta tak szybko, jak to możliwe.

mailmartin.melisalternate_emailmtbiker.sk
Karina Ráchelová Karina Ráchelová
Karina Ráchelová
Head of UX

Karina dba o to, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo, aby mogli łatwo zorientować się na stronie i aby zawsze mogli znaleźć to, czego potrzebują. Jest odpowiedzialna za wizualną stronę naszego sklepu, a także za jego lokalizację za granicą.

mailkarina.rachelovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Komadel
Martin Komadel
Head of Procurement

Martin (Dymino) jest odpowiedzialny za zespół zakupów. Dba o to, abyśmy mieli szeroki wybór atrakcyjnych towarów, dobrą współpracę z dostawcami i aby towary docierały na czas nie tylko od dostawców, ale także do naszych klientów.

mailmartin.komadelalternate_emailmtbiker.sk
Katarína Rusinová
Katarína Rusinová
Project & HR Manager

Kaču zajmuje się doborem nowych współpracowników i agendą HR. Ponadto zajmuje się planowaniem i realizacją nowych projektów. Komunikuje się z członkami zespołu projektowego, z dostawcami oraz z kierownictwem firmy.

mailkatarina.rusinovaalternate_emailmtbiker.sk
Igor Kottman Igor Kottman
Igor Kottman
Marketing Manager

Igor zapewnia sprawne prowadzenie kampanii marketingowych, zajmuje się partnerstwami strategicznymi, sponsoringiem i wszelkiego rodzaju wydarzeniami.

mailigor.kottmanalternate_emailmtbiker.sk
Andrea Sixtová Andrea Sixtová
Andrea Sixtová
B2B Manager

Andrea jest odpowiedzialna za zakupy towarów dla sklepu MTHIKER i komunikację z dostawcami. Ponadto współpracuje z działem marketingu i pozyskuje produkty do testowania dla ambasadorów.

mailandrea.sixtovaalternate_emailmtbiker.sk
Jozef Ondič Jozef Ondič
Jozef Ondič
B2B Manager

Dodo zapewnia wszystkie towary niezbędne do jazdy na rowerze. Zawsze ma na stanie to, co najpotrzebniejsze.

mailjozef.ondicalternate_emailmtbiker.sk
Adriana Matulíková Adriana Matulíková
Adriana Matulíková
B2B Manager

Adriana jest odpowiedzialna za ofertę towarową w sklepie MTHIKER. Dba o to, by klienci znaleźli na naszej stronie dokładnie to, czego potrzebują.

mailadriana.matulikovaalternate_emailmtbiker.sk
Patrik Slabej Patrik Slabej
Patrik Slabej
B2B Manager

Patrik jest odpowiedzialny za upewnienie się, że towary są w magazynie w wystarczających ilościach. Ponadto jest kierownikiem sprzedaży przestrzeni medialnej na naszej stronie internetowej.

mailpatrik.slabejalternate_emailmtbiker.sk
Andrej Krajčoviech Andrej Krajčoviech
Andrej Krajčoviech
B2B Manager

Andrej jest odpowiedzialny za komunikację z partnerami B2B, wybór i późniejszy zakup produktów, które trafiają do naszych klientów. Ważną częścią jego pracy jest również śledzenie nowości w świecie kolarstwa i outdooru.

mailandrej.krajcoviechalternate_emailmtbiker.sk
František Taraba František Taraba
František Taraba
Editorial Manager

Fero jest odpowiedzialny za prowadzenie redakcji - obejmuje to planowanie treści, koordynację wewnętrznych redaktorów i komunikację z innymi działami. Ponadto nadzoruje realizację uzgodnionych budżetów partnerskich.

mailfrantisek.tarabaalternate_emailmtbiker.sk
Lenka Imrichová Lenka Imrichová
Lenka Imrichová
Editor MTBIKER.sk, MTHIKER.sk

Lenka dba o to, byśmy na stronie MTBIKER.sk publikowali zróżnicowane i interesujące treści. Odpowiada między innymi za nasze zewnętrzne współpracowniki oraz zespół korektorów i redaktorów.

maillenka.imrichovaalternate_emailmtbiker.sk
Tomáš Cepka Tomáš Cepka
Tomáš Cepka
Presenter, PR Specialist

Jako redaktor, Cepo jest odpowiedzialny za liczne artykuły i filmy, głównie na temat kolarstwa szosowego i gravelowego, ale poza sezonem przesiada się na trenażer, bieganie i piesze wędrówki. Swoje doświadczenie wyścigowe wykorzystuje w profesjonalnym bikefittingu.

mailtomas.cepkaalternate_emailmtbiker.sk
Miriama Kováčová Miriama Kováčová
Miriama Kováčová
Presenter, MTHIKER Ambasador

Miriama jest odpowiedzialna za kreację kampanii i komunikację z partnerami w branży outdooru. Nadzoruje współpracę z partnerami w ramach magazynu MTHIKER. Ponadto współtworzy artykuły i materiały filmowe dla zespołu redakcyjnego.

mailmiriama.kovacovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Imrich Martin Imrich
Martin Imrich
Presenter, MTBIKER Ambasador

Martin lub Imroman tworzy artykuły, filmy i inne treści poświęcone kolarstwu górskiemu, zimą często także z outdooru. Zajmuje się również innymi rzeczami związanymi z rozpowszechnianiem reputacji marek MTBIKER i MTHIKER.

mailmartin.imrichalternate_emailmtbiker.sk
Zuzana Cholastová Zuzana Cholastová
Zuzana Cholastová
Editor MTBIKER.cz

Zuzka jest odpowiedzialna za czeską redakcję magazynu. Zapewnia komunikację z redaktorami i partnerami, tworzy plan redakcyjny, aby zawartość magazynu była jak najbardziej interesująca. Od czasu do czasu staje przed kamerą lub coś pisze.

mailzuzana.cholastovaalternate_emailmtbiker.cz
Veronika Jánošová Veronika Jánošová
Veronika Jánošová
Editor MTHIKER.sk

Veronika komunikuje się z zewnętrznymi współpracownikami i redaktorami oraz dba o to, by treści w magazynie MTHIKER były zróżnicowane i interesujące. Wykonuje również własną pracę redakcyjną w postaci filmów i artykułów.

mailveronika.janosovaalternate_emailmtbiker.sk
Adam Krištan Adam Krištan
Adam Krištan
Retail Manager, Bratislava

Adam opiekuje się showroomem w Bratysławie. Upewnia się, że showroom jest w doskonałym stanie, a pracownicy są zadowoleni. Jednak jego największym celem jest upewnienie się, że klienci opuszczają showroom z zadowoleniem.

mailadam.kristanalternate_emailmtbiker.sk
Martin Talian Martin Talian
Martin Talian
Retail Manager, Hradok

Martin jest szefem centrum MTBIKER w Hrádku, gdzie dba o to, aby nasi klienci czuli się komfortowo i zawsze mieli dostęp do najlepszej oferty towarów. Nadzoruje również serwis i wysyłkę rowerów. Można go również spotkać podczas bikefittingu.

mailmartin.talianalternate_emailmtbiker.sk
Jan Frátrik
Jan Frátrik
Retail Manager, Zilina

Janči to osoba lubiąca porządek, która jest odpowiedzialna za najmłodszy showroom, punkt odbioru i serwis w MTBIKER Żylina. Aby wszystko działało jak należy i aby klienci czuli się w sklepie jak najlepiej, pomaga mu czterech inteligentnych i miłych kolegów.

mailjan.fratrikalternate_emailmtbiker.sk
Kariera

Dołącz
do naszego zespołu

Kogo obecnie szukamy
keyboard_arrow_up