BIKEWORKX Chain Star MAX WAX wosk do łańcucha, kroplomierz, 100 ml
Jako zarejestrowany zagraniczny płatnik VAT możesz u nas robić zakupy z zerowym VAT-em. Więcej informacji
BIKEWORKX Chain Star MAX WAX wosk do łańcucha
Rewolucyjny dwuskładnikowy smar na bazie wosku / wody do suchego i zapylonego środowiska. Po aplikacji tworzy suchy, dobrze przylegający, cienki i ledwo widoczny film woskowy o doskonałych właściwościach poślizgowych i wysokiej odporności na nacisk.|
Bardzo dobrze wnika w przestrzeń łańcucha, smaruje i chroni przed korozją
|
|
Nadaje się również do łańcuchów o-ringowych
|
|
Do stosowania w suchym i zakurzonym środowisku
|
|
Na bazie wody i wosku
|
| Pojemność | 100 ml |
| Aplikacja | zakraplacz |
| ID produktu | 84559 |
Zdravím, aký je rozdiel medzi ním a týmto ktorý používam https://www.mtbiker.sk/shop/servis/mazivo-a-oleje/oleje-a-vosky-na-retaz/bikeworkx-chain-star-normal-mazivo-50-ml-kvapadlo-p2713.html
Díkes
Dobry den,
v tomto pripade sa jedna o mazivo na baze vosku - nejde teda o olej, po aplikacii vytvara na retazi suchy film (odporucame ho aplikovat nie tesne pred vyjazdom).
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Butelkę mam już ponad rok i będę używać tylko tej, używałam też Mack Off Yellow, ale ten jest lepszy i tańszy, tak, piwnica po tym ładnie pachnie, ale efekt jest dość słaby, a ściereczka jest naprawdę czarne po tym, a tym bardziej te do 120 km wytrzymają dobrze
Automatycznie przetłumaczoneOsobiście używam tego smaru przez cały rok w każdych warunkach. Nie kręci się na suchym ani na mokrym. W deszczową pogodę wytrzymuje oczywiście mniej, ale nadal ok. 30-40 km bez spadającego łańcucha i podobnych dźwięków. jeszcze bardziej, gdy jest sucho. Maksymalna satysfakcja
Automatycznie przetłumaczoneTo jeden z najlepszych niedrogich smarów jakie próbowałem, łańcuch jest w miarę czysty i wytrzymuje do 50 km, ale to zależy od warunków i łatwo się go czyści
Automatycznie przetłumaczone
Jedno z najlepších mazív aké som doteraz odskúšal. Celkom dobre premazanie a výdrž, ale hlavne nechytá špinu.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałMam też wersję normalną tego producenta, jest to moja pierwsza z woskiem, łańcuch jest w miarę czysty.
Automatycznie przetłumaczoneKupuję ten olej regularnie, starcza na 3-4 przejazdy w trasie (ok. 300-400km)
Automatycznie przetłumaczoneJak dotąd znacznie lepsze niż smarowanie Shimano. Wytrzymuje dłużej na łańcuchu, łańcuch jest cichszy.
Automatycznie przetłumaczonejak na razie dobry smar, brud nie przylega bardziej w suchych warunkach
Automatycznie przetłumaczoneUżywam go już dłużej i jest świetny, myślę, że świetnie sprawdza się do suszenia.
Automatycznie przetłumaczonekupiłem dla znajomego, jest zadowolony
Automatycznie przetłumaczoneBardzo dobre, długoterminowe doświadczenie.
Automatycznie przetłumaczoneaż do wyschnięcia nie przykleja się tak bardzo brudu
Automatycznie przetłumaczone
Dal by som 4.5 hviezdy. Na endure po horách a trailoch v relatívne suchých podmienkach výdrž cca 75 km, potom je pohon už trochu počuť ale dá sa jazdiť do 100 km v pohode. Prežije aj nejaké kaluže po dažďoch. Neviaže špinu, reťaz sa čistí ľahko. Odporúčam aplikovať na očistenú reťaz, trochu pretočiť kľuky nech sa mazivo dostane do článkov a potom nezotierať, iba nechať vyschnúť. Po jazdení iba handričkou jemne strieť prach z reťaze a kladiek.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Vyskúšané na cesťáku v teplote okolo 13°C. Po dôkladnom vyčistení reťaze a aplikovaní vosku som absolvoval jazdu 60 km. Reťaz je síce trochu hlučnejšia ako pri klasickom oleji, ale veľkou výhodou je, že vôbec nešpiní kazetu a ani pri dotyku prstami nezostáva mastnota. Za mňa veľmi dobrá voľba, ak človek uprednostní čistotu pohonu pred úplne tichým chodom.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałUżywam go od dłuższego czasu, na sucho wytrzymuje długo, nawet 50+km na rowerze górskim na drodze 120+, na mokro jest słaby, ok. 30-40km i łańcuch hałasuje na śniegu, wystarczy
Automatycznie przetłumaczoneDobry smar, trzeba trochę pobawić się z aplikacją, minimalnie wiąże brud. OK, dla mnie
Automatycznie przetłumaczoneJestem zadowolony, smar mógłby być trochę grubszy, ale OK
Automatycznie przetłumaczoneJestem z niego zadowolony, po prostu trochę przykleja się do brudu.
Automatycznie przetłumaczone