GymBeam napój Cocoa & Ashwagandha, 600 g
Cocoa & Ashwagandha Drink to instantowy napój bez cukru o pysznym kakaowym smaku w formie proszku. Ma starannie opracowany skład, którego podstawą jest odtłuszczone kakao w proszku. Nadaje mu ono intensywne czekoladowe tony. Ponadto jest wzbogacony o ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera), którą można znać również pod nazwą witanii, indyjskiego żeń-szenia lub zimowej wiśni. W tym przypadku ashwagandha szczyci się pieczęcią KSM-66®. Gwarantuje to wysokiej jakości ekstrakt bez żadnych substancji balastowych i znaczną zawartość składników funkcjonalnych, w tym 5% witanolidów. Jest w stosunku ekstrakcji 12:1, co oznacza, że na 0,2 g ekstraktu użyto 2,4 g korzenia ashwagandhy. Również dzięki temu ten funkcjonalny napój w proszku docenisz w każdej chwili pełnej relaksu. Ten napój słodzony erytrytolem i sukralozą nie pozostaje w tyle również pod względem odżywczym, gdzie może pochwalić się wysoką zawartością błonnika. Ponadto należy do źródeł białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania mięśni, a także zdrowych kości.
W składzie wyróżnia się również magnez, który wpływa na szerokie spektrum procesów w naszym organizmie. Właśnie dlatego może przemówić do wielu różnych osób, niezależnie od tego, czy uprawiają sport, kochają aktywny tryb życia, czy po prostu dbają o swój wellbeing. Jego korzyści w Cocoa & Ashwagandha Drink polegają na tym, że przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychiki, układu nerwowego, a także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. W rezultacie jest to wspaniały partner do picia na każdy dzień, który zachwyci nie tylko smakiem, ale również właściwościami funkcjonalnymi. Ponadto nie zawiera glutenu, laktozy ani GMO i jest odpowiedni również dla wegan.
Cocoa & Ashwagandha Drink i jego zalety
- instantowy napój bez cukru
- pyszny kakaowy smak
- wysoka zawartość błonnika
- jest źródłem białka
- zawiera wysokiej jakości ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66®
- magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychiki
- dzięki magnezowi wspiera układ nerwowy
- magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- jest słodzony erytrytolem i sukralozą
- nie zawiera glutenu, laktozy ani GMO
- docenią go również weganie
Składniki
Odtłuszczone kakao w proszku (35%), substancja słodząca (erytrytol), mąka ryżowa, aromat, sole magnezowe kwasu cytrynowego, emulgator (lecytyna słonecznikowa), ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66® 12:1 (korzeń), substancja słodząca (sukraloza).
Dawkowanie
Wymieszać 1 miarkę (20 g) z 200-250 ml wody. Stosować raz dziennie.
| ID produktu | 401387 |
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Obecnie nie ma tu żadnych opinii