Endura MT500 Hard Shell ochraniacze na kolana, czarne
Endura MT500 Hard Shell ochraniacze kolan
Endura MT500 Hard Shell perfekcyjnie wykonane ochraniacze kolan, które zapewnią Ci niezawodną ochronę. Są wykonane z twardego, formowanego materiału, który chroni przed silnymi uderzeniami.|
Odpowiednie do wszystkich jazd trail/DH
|
|
Panele D30 są lekkie, oddychające i doskonale absorbują uderzenia
|
|
Wyściółka boczna z pianki PU zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami
|
|
Zapinane za pomocą pasków na rzepy
|
|
Ochraniacze spełniają certyfikację CE EN 1621/1
|
| Płeć | Uniseks |
| Rozmiar | S/M, M/L, L/XL |
| Kolor | czarny |
| ID produktu | 85054 |
| Rozmiar | S-M | M-L | L-XL |
|---|---|---|---|
| Obwód uda | <52 cm | 52-60 cm | >60 cm |
| Rozmiar | S-M | M-L | L-XL |
|---|---|---|---|
| Obwód bicepsa | <30 cm | 30 - 35 cm | >35 cm |
| Rozmiar | S-M | M-L | L-XL |
|---|---|---|---|
| Klatka piersiowa | 89-102 cm | 99-112 cm | 109-122 cm |
| Talia | 74-89 cm | 81-97 cm | 89-104 cm |
Zdravím. Dá sa D3O vložka vybrať z chráničov v prípade prania?
Ahoj,
zial toto Ti potvrdit aktualne nevieme
Vyrobca tuto info neudava, a chranice zial momentalne nemame dostupne priamo u nas na sklade tak to ani nemame moznost overit. Su aktualne dostupne len na priamu objednavku z externeho skladu nasho dodavatela.
Mozes skusit chranice objednat, a ak by Ti nahodou nevyhovovali - ci uz sposobom prania, alebo by nebol vhodny ich strih, tak ich samozrejme nie je problem vratit - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Mrzi ma, ze Ti neviem aktualne viac pomoct.
Dobrý deň dala by sa objednať veľkosť M.-L .ďakujem
Dobrý deň,
Dostupnosť je cca 2 týždne od objednania, ak máte záujem môžete objednať.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Kupiłem go dla mojego syna, 8 lat, 140 cm szczupłości. Górną pętlę można delikatnie zacisnąć, dolną zaś można lekko wyregulować. Przetestowane, sprawdzają się świetnie. Może one będą rosły razem z nim - a może on z nimi???
Automatycznie przetłumaczone
Dobre sedia a ani neviem že ich mam na sebe
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałJak dotąd moje pierwsze doświadczenie z ochraniaczami na kolana. Wytrzymałem w nich około 3 godzin pedałowania. Czuję je trochę podczas pedałowania, ale uważam, że zapewniają lepszą ochronę i trwałość samej podkładki niż model Lite.
Automatycznie przetłumaczoneWygodne, dobrze wentylowane, trzeba je trochę dłużej dopasować na nogawce, aby górna i dolna gumka się nie przekręcały i nie lubiły naturalnie przyjmować pozycji na kolanie, by nie były odwrócone na bok.
Automatycznie przetłumaczoneJakość jest świetna, boki dobrze chronią kolana, góra mogłaby być lepsza. Jedyny problem to to, że wysychają podczas noszenia. Silikonowe uszczelnienie od wewnątrz nie prezentuje się najlepiej w porównaniu z konkurencją i nawet po zaciśnięciu górnego paska, ochraniacze nie trzymają się na miejscu. Po pewnym czasie poczułem też, że wkładka D30 na moim pistolecie wysycha od spodu. Myślę, że podczas naprawdę długich przejażdżek otarłbym sobie skórę. Szkoda, bo w przeciwnym razie ochraniacze byłyby świetne. Zwrócone.
Automatycznie przetłumaczone