RockShox pompa cyfrowa do widelców i amortyzatorów
RockShox cyfrowa pompka do widelców i amortyzatorów
Cyfrowa wysokociśnieniowa (300 psi max.) do pompowania widelców i amortyzatorów.|
Solidniejsza konstrukcja
|
|
Teleskopowa
|
|
Cyfrowy miernik
|
|
Automatyczne wyłączenie po 80 sekundach
|
|
Możliwość przełączenia bar/psi
|
| Maks. ciśnienie | 300 psi |
| ID produktu | 29225 |
Mňa by zaujímalo ,že čím je pumpa,konkrétne vnútorné pohyblivé časti ,od výroby namazana.
Viete to zistiť napr.od výrobcu?
Lebo mám z eshopu rôzne oleje a vazeliny ale čo tam dáva výrobca.dakujem
Dobry den,
vyrobca to zial presne nespecifikuje, avsak na bezny servis pumpiciek odporucame pouzit akukolvek jemnu vazelinu, napr. SRAM Butter, prip. Slickoleum, Slick Honey a pod.
Dobrý deň
Neviete mi povedať či sa dá prelysovať koncovka?. Pumpa funguje bezproblemov ale zavit v koncovke už to ma za sebou.
ďakujem
Dobry den,
zial nie, takuto skusenost nemame..kedysi boli k dostaniu cele nahradne hadice aj s koncovkou, napriklad od CaneCreeku, avsak podla poslednych info uz nadalej dostupne nie su :/ Je to skoda, hadice/koncovky zvyknu pri castejsom pouzivani naozaj odchadzat, resp. su poskodzovane aj vplyvom mikrociastociek oleja z vidlic a pod.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Presne, co som potreboval. Jednoduche a rychle ovladanie, dobre a presne davkovanie tlaku, presne hodnoty na displeji.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
v akych krokoch meria tlak? po 1 PSI?
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałBardzo dobry stosunek ceny do jakości, wyświetlacz cyfrowy jest trochę mylący przy przełączaniu, ale myślę, że to tylko kwestia baterii.
Automatycznie przetłumaczone
Kvalitný vyrobok!
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Paradna pumpa.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałPrzetwarzanie pompy i wyświetlacz cyfrowy są świetne. Co nie jest najlepsze: gdy piję z pompki, pokazuje ona na przykład 12,2 bara ciśnienia amortyzatora. Dmucham na 13,2, pracuję, napełniam powietrzem. Piję ponownie i ciśnienie jest jeszcze niższe niż 12 barów. Gdy chcę osiągnąć wspomniane 13,2 bara, muszę napompować powietrze do około 15,2 bara, odłączyć je, a gdy je ponownie podłączę, pokazuje ciśnienie 13,2. Nie wiem, czy pompa pokazuje dokładnie. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy po odłączeniu węża powietrze ucieknie z tłumika, czy też nadmiar powietrza ucieknie z węża.
Automatycznie przetłumaczoneJeśli więc ktoś zastanawia się, czy może zmniejszyć ciśnienie o 1 psi, to tak, może to zrobić, ale wątpliwe jest, czy po usunięciu ciśnienia uzyska dokładnie takie ciśnienie, jakiego tak bardzo pragnął.
Ahoj, nezabúdaj, že nejaký vzduch musí naplniť aj samotnú hadicu po jej našrovbovaní. Úbytok tlaku, ktorý pozoruješ, je dôsledkom práve tohto javu. Senzor je až za hadicou v pumpe, preto ten pokles.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Áno rozumiem, že nejaký vzduch musí byt v hadici a musí prísť k strate. Ale potom to detailne štelovanie nemá moc význam 😅
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał