Marzocchi Bomber DJ 26" amortyzator, 100 mm, 2025
Jako zarejestrowany zagraniczny płatnik VAT możesz u nas robić zakupy z zerowym VAT-em. Więcej informacji
Powrót legendy! Marzocchi przedstawia nowość w postaci widelca Bomber DJ, który jest inspirowany również wskrzeszoną serią Z1. Nowy Bomber DJ jest zbudowany na 36-milimetrowych nogach wewnętrznych (ostatni Bomber DJ miał 32-milimetrowe nogi wewnętrzne) i tłumieniu Grip. Ponieważ jest to DirtJump, jest przeznaczony do montażu 26" koła i używa tapered stłpik 1-1/8"-1,5". To, co się jednak nie zmieniło, to to, że nadal ma 100 milimetrów skoku, a konfiguracja przedniej piasty to nadal 20×110 milimetrów, przy czym istnieje możliwość zakupu zestawu konwersyjnego dla piasty na 15x100 (820-09-011-KIT).
Właściwości:
• widelec pneumatyczny odpowiedni do DirtJump ze skokiem 100mm
• przeznaczony do koła 26"
• 36mm nogi wewnętrzne z czarną anodizacją
• 20x110mm sztywna ośka
• Tłumienie Grip – regulacja odbicia i kompresji
• offset: 37mm
• kolor: błyszczący czerwony
• waga: 2095g
Technologie:
EVOL (EXTRA VOLUME) - komora powietrzna EVOL zwiększa ujemną objętość sprężyny powietrznej, konkretnie aby zapewnić optymalną czułość również na małe nierówności.
FIT GRIP Sweep - jest to tłumienie zamkniętego typu ze zdolnością recyrkulacji i czyszczenia własnego płynu do kąpieli, aby z czasem utrzymać stałą skuteczność i doskonałe tłumienie. Regulacja dźwigni Sweep jest połączoną regulacją kompresji LSC / HSC, która przesuwa się od otwarcia do zamknięcia.
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj osi | sztywna |
| Rura sterowa | stożkowa (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| ID produktu | 296155 |
Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat łożyska główki widelca.
Jakiego łożyska będę potrzebować, jeśli będę chciał zamontować ten widelec w rowerze?
CUBE Flying Circus hazeblue´n´reflex, rozmiar L i
Jaki to rodzaj jeża, albo jak właściwie nazywa się środek, który znajduje się w szyjce wideł? Z góry dziękuję za pomoc.
Dobry den,
aku mate teraz vidlicu? Pokial takisto model s tapered krkom, tak lozisko hlavoveho zlozenia menit nemusite, bude sediet aj to povodne (spolu s konusom, ktory mate narazeny na povodnej vidlici, staci ho len prehodit na tuto novu).
Jezko: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/hlavove-zlozenia/jezkovia-a-krytky/weldtite-jezko-do-vidlice-1-1-8-p76412.html
Vidlicu mám RST Dirt, presnejšie RST Dirt RA 28,6 100 mm. Pružinová. Pravdepodobne rovný krk (stĺpik) .
Podla specifikacie Cube tam mas hlavko, ktore bude sediet aj na tuto vidlicu (VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2") - cize nie je tam hlavko pre rovny krk.
Dziękuję bardzo za pomoc i rady. Jeż jest już w koszyku.
Automatycznie przetłumaczoneTutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Obecnie nie ma tu żadnych opinii