microSHIFT XLE H-SERIES CS-H113 kaseta, 11 rzędów
Kaseta microSHIFT XLE H-SERIES CS-H113
Kaseta XLE H-SERIES jest 11-rzędowa i jest przeznaczona do kolarstwa górskiego i trekkingowego.|
Została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną trwałość
|
|
Kaseta jest wykonana ze stali z wielostopniową obróbką cieplną
|
|
Te kasety radzą sobie nawet z większym obciążeniem, od użytkowania w klasycznych rowerach po rowery elektryczne o wysokim momencie obrotowym.
|
|
Kaseta jest kompatybilna ze standardowymi piastami HG i 11-rzędowymi łańcuchami
|
| Liczba rzędów | 11 |
| Liczba ząbków |
11-40T: 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36-40 11-42T: 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36-42* 11-46T: 11-13-15-18-21-24-28-32-36-40-46* |
| Bębenek | Shimano HG |
| Materiał | stal/ aluminium* |
| Grupa osprzętu | XLE mountain |
| ID produktu | 143451 |
Pozdrowienia. Mam pytanie: Posiadam rower CTM Rambler 3.0 z 2018 r. z oryginalną kasetą Shimano HG200/9, 11-36 i chciałbym go wymienić na ten model. Czy będzie pasować do podanej nakrętki HG? Chciałbym również kupić odpowiednią przerzutkę, przychodzi mi na myśl ta https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/prehadzovacky/mtb-10-11-12-rychlostne/shimano-deore-rd-m5100-sgs-prehadzovacka-11-kolo-oem-p297068.html#description
Z przodu mam już łańcuch Shimano Cues 32, ale napisano na nim „Kompatybilny wyłącznie z systemem zmiany biegów LINKGLIDE” i nie wiem, czy mój wybór będzie właściwy. Jeśli tak, to poproszę o radę.
Fungovať ti to bude, aj keď oficiálne by nemalo ale ja som to tak mal bez problému. Orech nový nepotrebuješ, ale reťaz a riadiacu páčku áno.
Ešte záleží od toho ktorú cues máš. Musí byť 11 rýchlostný prevodník
Jedná sa presne o tento typ: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/shimano-cues-fc-u4000-1-kluky-175-mm-1x11-32t-stvorhran-p230764.html
Dobry den,
potvrdzujeme, spominany 1x11 setup v tomto zlozeni bude bez problemov funkcny, vymena orecha potrebna nie je.
Ja mam to iste a vsetko ok...prevodnik deore 5100 32t
Nazdar,
ja som dal túto kazetu a k nej som dal Microshift XCD 11-rýchlostnú prehadzovačku aj páčku a mám tam 36zubový jednoprevodník Shimano ZEE. Funguje perfektne aj pri šliapaní dozadu.
Witam, czy mógłbyś polecić dla porównania wysokiej jakości i możliwie niedrogi łańcuch do tej kasety w połączeniu z tą przerzutką
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/prehadzovacky/mtb-10-11-12-rychlostne/microshift-xle-rd-m665l-prehadzovacka-11-kolo-dlhe-ramienko-p177601.html
Dobry den,
overene spolahlive modely su napr.:
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/10-11-12-rychlostne/shimano-cn-hg701-retaz-11-rychl-116-clankov-p13817.html
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/10-11-12-rychlostne/sram-pc-1130-powerlock-retaz-11-rychl-114-clankov-p7616.html
Dzień dobry. W najbliższym czasie będę wymieniał przerzutkę. Posiadam Ebike Ctm Pulze 2021....9-biegowy Altus i na ten nie zmienię zbyt wiele...11 Microshift XLE H-SERIES CS-H113. .przerzutka XLE RD-M665L 11sp...przerzutka XCD XPRESS PLUS 11 sp...i łańcuch KMC e11...nie znam tylnej piasty, może coś z FORCE BASIC ROAD 28d...proszę o informację odnośnie piasty tylnej i sprawdź poprawność wyboru....Dziękujemy
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den,
prehadzovacka, radenie, retaz a kazeta - vsetko spolu bude fungovat spolahlivo.
Co sa tyka zadneho naboja - chcete menit len naboj, alebo cele koleso? Aky mate rozpocet? Radi Vam nasledne s vyberom pomozeme
Zadne koleso nebudem menit.Nemam ziadny dovod.Bude s ty dost prace.Mam este alternativu Shimano...Shimano kazeta M5100 11-kolo 11-51z. Deore...Shimano prehadzovačka Deore M5100 11-k..Shimano SLX M7000 11-k radenie..Shimano reťaz HG701 11-kolo 116 čl....Shimano náboj zadný Deore M6000 32d. Center Lock..bude to fungovat...rafik WTB ST i29 TCS 2.0..Dakujem..Shimano bude asi kvalitnejsie..
Dobry den,
ano, aj takato kombinacia od Shimana bude bezproblemovo fungovat.
Dakujem za odpoved..ale mam problem..rafik je WTB ST i29 TCS 2.0 29" 36H..36 dier a center lock..problem zo zadnym nabojom..nasiel som len jeden ale Force CL-36 ale nieje dostupny a iny som na nete nenasiel.
Dobry den,
zostal som trochu zmateny, lebo pisali ste, ze zadne koleso menit nebudete
Co sa tyka naboja - s parametrami 36-dier a 135 mm sirka pre klasicky ryzchloupinak toho naozaj v ponuke vela nie je. Avsak okrem spominaneho Force, sadne napr. aj tento TX505 - https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/shimano-naboj-zadny-tx505-36d-8-9-10-k-cierny-center-lock.html, ktory je dostupny ihned k objednaniu.
Dakujem za odpoved.Musim menit zadny naboj lebo 11 sp kazeta mi na stary naboj vojde len 9 sp.TX505 je na 10 sp kazetu ale ak vojde aj 11 kolecko tak nieje problem......ale aj tak dakujem za rady.
Dobry den,
orech je rovnaky pre 10 aj 11 speed HG kazety.
Dakujem za odpoved.Uz mam vsetko objednane ale neviem iste ci bude treba nove spice alebo sa daju pouzit tie stare..Dakujem
Dobry den,
to zalezi od sirky a vzdialenosti prirub - zial, tieto rozmery vyrobca povodneho naboja neudava.
Ale opakujem, pre istotu, aby ste nekupovali naboj zbytocne, ak povodny funguje a ste s nim spokojny - 11-speed HG kazeta pasuje aj na klasicke 9-speed HG orechy, netreba kvoli tomu prepletat koleso.
Dakujem za odpoved..V zadu mam ctm alebo no name naboj.Mozno 10 by voslo ale 11 nevojde.V predu mam logo ctm ale v zadu ziadna znacka.20 eur za naboj nieje vela.
Witam, jestem zainteresowany tą wkładką w wersji 11sp, 11-46 - poszukuję jej jako zamiennika wkładki CS M7000 również 11sp, 11-46. Mam teraz SLX 11-biegowy. Czy sądzicie, że ta wkładka MicroSHIFT będzie pasować do manetki, którą posiadam? Dziękuję.
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den,
ano, kazetu viete bez problemov pouzit aj so Shimano prehadzovacmi, pokial ste aj doteraz jazdili 11-46 prevedenie, tak s tym nebude ziadny problem ani ohladom kapacity ramienka.
Witam, chciałbym się zapytać czy muszę wymieniać tylną nakrętkę mając kasetę 8sp i nie wiem czy ta kaseta 11sp też tam będzie pasować, dziękuję za odpowiedź
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den,
kazetu mozete pouzit, bude sediet. Je nevhodna jedine pre uzsie HG7 orechy.
Pokial mate 8-rychlostnu HG kazetu, tak to bude tak ako pisem - v poriadku.
Tato 11-rychlostna HG kazeta nesedi jedine na uzsie HG7 orechy, ktore su urcene specificky len pre max. 7-rychlostne kazety.
Witam, czy poleciłbyś niedrogi łańcuch, jeśli mam przerzutkę Shimano i manetkę Shimano
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den prajem,
len pre istotu - o kolko rychlostny radiaci system sa jedna? Dakujem.
Dobry den,
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/10-11-12-rychlostne/kmc-x-11-retaz-11-rychl-118-clankov-s-rychlospojkou-oem-p150247.html
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/10-11-12-rychlostne/sunrace-cn11a-retaz-11-sp-116-clankov-strieborny-p79874.html
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/10-11-12-rychlostne/shimano-cn-hg601-retaz-11-rychl-116-clankov-s-rychlospojkou-p57535.html
Dobrý deň, pasovala by mi táto kazeta na bicykel CTM raptor 1.0?
Dobry den,
o aky rocnik bicykla sa jedna? Pokial je bicykel osadeny uz novsim nabojom s orechom pre HG9-11 kazety, tak bude sediet - len pozor na jej rozsah, standardne MTB prehadzovacky su casto kompatibilne len s 32-36T kazetami...
Dobrý večer, jedná sa o ročník 2022. Nemala by kazeta problem zo sram pripadne shimano radenim?
Dobry den,
kazeta je kompatibilna aj so Shimano a SRAM radiacimi systemami, resp. retazami. Ak bude mat prehadzovac vhodnu kapacitu ramienka, tak s kompatibilitou problem nebude.
prevedenie 10-42 bude skladom ? Vďaka
Dobrý deň,
V priebehu januára bude na sklade prevedenie 11-42. 10-42 sa u tejto nevyrába.
vdaka, do januara si pockam bez problemov
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Super cena i zgodnie z opisem
Super, wszystko ok
Serwis dopiero instaluje ten system w moim rowerze, więc nie będę mógł wystawić pełnej opinii, dopóki nie nabiorę pewnego doświadczenia, chociaż już przyznałem mu ocenę 5*.
Automatycznie przetłumaczoneZa tę cenę nie ma na co narzekać, trochę cięższy, ale pewnie posłuży dłużej, satysfakcja
Automatycznie przetłumaczoneZadowolenie.
Automatycznie przetłumaczoneUżywam go od roku z przerzutką tego samego producenta i nie mam żadnych problemów.
Fajn, kazeta, kupoval som celu sadu a super dobra cena, mozem len odporucit
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałNa początku się temu sprzeciwiałem, ale po przetestowaniu okazało się, że to świetna wkładka
Automatycznie przetłumaczoneDobry zasięg za tę cenę. Na moim rowerze Cesno używam roweru 1x11.
Automatycznie przetłumaczoneTrwała i solidna kaseta, oczywiście jeśli komuś nie przeszkadza, że jest cięższa.
Automatycznie przetłumaczone
no problem a za polovicnu cenu od inych/cykloturista/
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałdziała zaskakująco dobrze jak na tę cenę
Automatycznie przetłumaczone
Funguje a radi bez problemov
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Spokojnosť. A dobre vyzerá
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałJak dotąd nie było żadnych problemów
Automatycznie przetłumaczone
za tu cenu super
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałDobry wkład, Sunrace jest lepszy, ale kosztuje dwa razy więcej.
Automatycznie przetłumaczone
Kissé nehéz, de nincs probléma a futásával.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałdobra cena, także stosunek ceny do jakości
Automatycznie przetłumaczoneZmiana biegów jest doskonała, tylko na 4 najmniejszych zębatkach pod obciążeniem wydaje nieprzyjemne dźwięki, na zębatce jest cicho. Mam zupełnie nowy dysk.
Automatycznie przetłumaczoneOtrzymałem produkt.
Automatycznie przetłumaczone