SRAM Locking gripy, czarne
SRAM Locking gripy
Oryginalne piankowe, profilowane gripy SRAM.|
Przyjemny, antypoślizgowy materiał
|
|
Prosty montaż i demontaż
|
|
Aluminiowa obejma
|
| Kolor | czarny |
| Materiał chwytów | piana |
| Wymiary | 129 mm |
| Materiał | piana |
| ID produktu | 67333 |
Zdravím... sú koncovky odnímateľne? Alebo su tam na pevno? Vďaka..
Dobrý deň prajem,
koncovky sú odnímateľné - https://m.media-amazon.com/images/I/81u1jZ1tqwL._AC_SX425_.jpg.
koncovky su aj v cierno bielej farbe ???
Dobrý deň,
Koncovky sú len v červeno bielej farbe.
129 mm je dĺžka alebo priemer gripou?
Dobrý deň,
Je to dĺžka ako je aj uvedené v popise produktu
Aky maju prosim vnutorny priemer?
Dobrý deň,
Vnútorný priemer je štandardne 22mm ako u všetkých gripov.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

pena je trošku tvrdšia ako som čakal, ale možno o to lepšie, v teréne sa snimi jazdí super
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Za tu cenu prekvapili dobrym uchopom aj pohodlim. Super
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Vyzerajú veľmi dobre. Už sa teším na ich montáž
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Nekupoval som pre seba ale sú príjemné a pekné
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Presne toto som hľadal, veľká spokojnosť
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Nie sú TOP, ale za tú cenu vynikajúce.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Trocha tuhšie ako ESI,ale ok
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
bez problemov
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Zatial OK
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Cakal som trochu viac peny a trochu viac maksie gripy. Ale inak rozhodne lepsie ako dake gumenne od vyroby. V pohode som dal 25km aj bez rukavic a po poliach. Velke plus je lock. Pekne sedia, nepretacaju sa.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Výborný úchop, len sú trošku tvrdšie ako som čakal.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
myslel som e budú mäkšie ale sú rozhodne teplejšie
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Mal som ich chvilku lahko na montovali ale penove gripy nie su podla môjho gusta. Mam radsej gumene ale to je len môj nazor.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Mne nesadli, bolia ma ruky.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał