DT Swiss Stainless szprycha, czarna
DT Swiss Stainless šprycha
Cena za 1 szt.| Długość szprych | 241 - 280 mm, 281 - 320 mm |
| Kolor | czarny |
| Średnica | Ø - 2 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| ID produktu | 392 |
Zdravím, mal by som ohľadom určenia dĺžky špicov..
Náboj mám tento:
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/force-basic-zadny-naboj-cierny.html
Ráfik bude remerx wer523 27.5":
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/275/remerx-wer-523-rafik-mtb-27-5-cierny.html
A niple tieto:
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/niple/dt-swiss-standard-mosadz-2-0x12-mm-nipel-strieborny.html
Bude to spolu pasovať? .prípadne ak by ste mi prosím mohli u vás premerať dĺžku špicov tak to zobieriem od vás pri jednom.
Vopred ďakujem
Dobrý deň,
komponenty navzájom pasovať budú. Pre určenie správnej dĺžky špíc musíme mať fyzicky u nás náboj a ráfik, zmerať ich rozmery a na základe nich sa určuje dĺžka špíc. Nieje možné teda určiť dĺžku špíc takto dopredu.
Ďakujem, myslel som že ich máte skladom/ na predajni, že by ste to premerali..
Akurát ma ešte napadla jedno možnosť..
Doma odmeriam rozmer náboja, objednám ráfik, a keď vám príde na predajňu, určíte mi dĺžku špicov a prihodíte mi ich potom ku objednávke ?..
Dobrý deň,
bolo by to možné po priamej konzultácii s naším mechanikom, stačí to uviesť do poznámky. Prípadne druhá možnosť je, že nám pošlete náboj a koleso aj vypletieme - cena vypletenia je 20€ : https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis.html
velkost spicovobry den,
vedeli by ste mi urcit velkost spicov na predne koleso ked mam nasledovne komponenty:
Rafik-DT Swiss DT Swiss XR400 26" Disc Rim 32-hole Presta Black, 26"", 32 dierove
naboj> Náboj Novatec D881SB-15, predný, 32-dierový, čierny, (N-logo
Spice potrebujem cierne a 2mm hrube, mne vysiel rozmer 262mm a 266mm, moze byt?
S pozdravom,
Lubos
Dobry den,
zial takto na dialku to nevieme, vacsinou to robime ked mame dane komponenty u nas a vtedy to zmeriame.
Jedine pouzit niektory prevodnik na internete.
Ahoj, dakujem za odpoved.
Lubos
Witam, chciałbym się zapytać czy dobrze dobrałem długość szprych 274 mm po lewej stronie i 272 mm po prawej stronie według kalkulatora dt swiss. https://ctrlv.sk/xe4C (piasta Novatec D902SB-MS 32 otwory, obręcz DT Swiss EX511 z dostarczonymi nyplami). Z góry dziękuję
Automatycznie przetłumaczone
Dobrý deň prajem,
áno, po zadaní rozmerov náboja a ráfika nám vyšli v tejto kalkulačke rovnaké hodnoty dĺžky špicov
Witam, chciałbym dokręcić koła szosowe pod "palnik". Czy możesz mi podać długość końcówki obręczy DT Swiss R 460 DB z piastą tylną Novatec D471SBT-B5 (QR boost) + Novatec D472TSBT-B5-10S (QR boost) 32 otwory? Dzięki!
Automatycznie przetłumaczone
Dobrý deň,
nie, nakoľko na výpočet vhodnej dĺžky špíc musia mať servisáci v rukách samotný ráfik aj náboj. Ak máte záujem o výplet u nás, stačí do objednávky vložiť ráfik+náboj+niple a do poznámky uviesť, že máte záujem o vypletenie kolesa s použitím špíc s ID : 392 . Cena vypletenia je 20€ : https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis-cennik.html .
Dĺžka špicov.
Chcem si objednať špice, len si nie som istý ako sa meria dĺžka. Keď meriam dĺžku od konca závitu po vnútorný ohyb, ta je to 277mm, keď po vonkajší, tak je to ca 279mm. Znamená to, že mám objednávať 278mm ? Dik za info.
Technicky to neviem posudit, ale ak mi poviete, aky mate vybraty naboj a rafik, tak vam ho preverim u dodavatela a oni nam to premeraju a nasledne objedname spravnu dlzku.
Dobrý deň, podľa tejto stránky http://1stopa.sk/vypocet.html mi vyšla dĺžka špicov presne 293mm. Aké špice je lepšie objednať 292 alebo 294mm. Ďakujem.
Dobrý deň,
Odporúčame skôr dlhšie 294 mm
Dobrý deň!
Budú v ponuke aj špice s dĺžkou 292 mm? Kalkulátor DT Swiss mi odporúča dĺžku 292mm alebo mám objednať 294mm, resp. zachovať dĺžku a zvoliť strieborné, či iný typ, ak chcem čierne? Ďakujem
Dobrý deň,
V dĺžke 292mm sú žiaľ nedostupné. Dostupné sú prípadne https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/spice/dt-swiss-champion-spic-cierny-2-0-mm.html
Ahoj, mam otazku, ci okrem ceny za vypleteneie 13e sa plati aj za zmeranie tenzometrom zvlast cosi? Alebo to nerobite?
Dik.
Zdravim, vypletenie stoji 20 eur, a zmerame vam to vramci tej ceny https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis-cennik.html
Dobrý deň.
Bolo by možné z týchto špicov objednať aj dĺžku 236 mm? Neviem nájsť nerezové čierne špice v tomto rozmere.
Dobrý deň,
Preveríme u dodávateľa či je tento rozmer dostupný
Dobrý deň,
Špice v dĺžke 236 mm sú aktuálne na sklade u dodávateľa. Ak máte záujem tak objednajte niektoré z ponuky a do poznámky napíšte že chcete objednať dĺžku 236 mm.
Zdravím, pripájam sa k bajakovi, ak si objednám ráfik a náboj viete mi napočítať správnu dĺžku špicov? Dík za info.
Dobrý deň,
áno, stačí do objednávky vložiť požadovaný ráfik, náboj, niple a špice ľubovoľnej dĺžky a do poznámky napísať, že máte záujem o vypletenie kolesa . Následne po obdržaní ráfika a náboja vypočítame potrebnú dĺžku špíc a koleso vypletieme.
Dobrý deň , chcel by som sa spýtať či sa dá dať u vás vypliecť koleso po objednaní náboja a ráfiku?
Ďakujem .
Dobrý deň,
áno, službu vypletenie kolesa s vycentrovaním, máme v cenníku spoplatnenú sumou 20€.
Witam, czy długość 258 mm będzie dostępna? Potrzebuję 38 sztuk o długości 254 mm. 255mm potrzebujemy 20 sztuk. Dziękuję
Automatycznie przetłumaczone
Dobrý deň,
preveríme dostupnosť u dodávateľa a dáme vám vedieť.
Dodávateľ odpísal že všetky dĺžky už objednal a najneskôr v pondelok by mali byť u neho naskladnené. Napíšte nám teda prosím v pondelok mail na: [email protected] s počtom kusov a objednáme to.
Dobrý deň,
prosím viete doplniť klikatko na 292mm a 294mm, alebo sa nedajú objedmať?
Dobrý deň, dajú sa objednať, skúste pozrieť zajtra, prebehne import dát od dodávateľa.
Ďakujem, už som objednal championy , ale aj tak som ich potreboval ASAP , inému kupujúcemu pomôže
Cześć. Czym te kolce różnią się od Mistrzów? Czy to tylko napięcie, czy coś więcej?
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den,
v podstate sa jedna o uplne zakladny model ale v porovnani s Champion tam velky rozdiel nie je.
Nenasiel som ich ani na strankach DT maju nejake oznacenie, ci je to len OEM verzia Championov?
Zdravim , ak by som dobehol s ráfikom a nábojom vedeli by ste mi odporučiť dĺžku ?
Dobrý deň,
Ak máte náboj a ráfik tak dĺžku si viete vypočítať http://1stopa.sk/vypocet.html
Ta kalkulacka akosi nefunguje...Nech tam zadam rozne rozmery tak po kliknuti na vypocitaj sa hodnoty vratia na predvolene a nic sa nedeje...
Dobrý deň,
Použiť je možné aj iné kalkulačky, napr. https://spokes-calculator.dtswiss.com/en/calculator alebo https://www.sapim.be/spoke-calculator
Dołączam do R... nie tylko długość, ale także plecione koło... co by się stało Dziękuję
Automatycznie przetłumaczone
Dobrý deň,
Vypletenie kolesa u nás vychádza na 13 EUR a v tomto prípade Vám dĺžku špicov vypočítame. Ak by ste si chceli koleso vypliesť sám tak dĺžku špicov si môžete vypočítať na stránke http://1stopa.sk/vypocet.html
zdravím, náhodou dĺžka 254 je možné ju objednať? potrebujem totiž to 252 a 254...
Dobrý deň,
Dostupnosť preverujeme u dodávateľa, budeme Vás informovať.
Dobrý deň,
Špice v dĺžke 254mm sú žiaľ nedostupné
vďaka, už som objednal strieborné
Zdravim
234mm je možne aj viac kusov ešte objednat?potrebujem na 2kola ,tj 64ks
Dobrý deň,
Mali by byť na sklade u dodávateľa vo väčšom množstve ale dodacia doba môže byť cca 1 týždeň.
Dobry den, Budu dostupne špice u dodavatela rozmeroch 266mm a 268mm ?
Dobrý deň,
špice sú v požadovaných dĺžkach aktuálne dostupné a je možné ich objednať.
Zdravim dalo by sa obiednavku zaslat aj do Rakuska..? Dakujem
Dobrý deň,
Áno je to možné. Možnosti doručenia, platby a ceny prepravy nájdete na stránke https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html
292mm niesú ?
servisák mi kázal 292
Dobrý deň,
Dostupnosť preverujeme u dodávateľa
Dobrý deň, 292 mm sú na sklade u dodávateľa, môžete objednať.
No. a keď nechcem vypliecť koleso?
Dobrý deň,
tak napíšte do poznámky, že chcete dopočítať správnu dĺžku špicov, ale koleso nevypletať .
Ahojte. Mate aj dlzku spic alebo viete objednat dlzku 290mm ??? Kedze vypocet mi vychadza na 288 a 288.9, tak to chcem zaokruhlit nahor. Dakujem
Ďakujem, ešte to zvážim a rozhodnem sa. Pekný deň.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

To niewiarygodne, ile te przyprawy potrafią znieść. W połączeniu z mosiężnymi nyplami DT możesz zamienić koło enduro w 36-szprychowe szybciej niż złamać szprychę. Nie stanowi to problemu przy rozciągnięciu do 1500N. Mają nieco inną obróbkę powierzchni niż mistrz, ale nic, co stoi na przeszkodzie ich połączeniu na jednym kole. Poza tym moim zdaniem jest to produkt identyczny.
Automatycznie przetłumaczone
Maximálna spokojnosť s niplami a špicami. Poškrabanie v mieste prekríženia je prijateľné.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałV prípade zakúpených niplí sa neviem vyjadriť, nakoľko sú väčšie ako je samotný otvor v ráfiku. použil som pôvodné s menším priemrom.
Opierając się na komentarzach poniżej, trochę obawiałem się o wykończenie, ale nie było z tym problemu.
Automatycznie przetłumaczoneStandardowe kolce
Miałem zaplecione całe tylne koło, już po pierwszym tysiącu kilometrów oplot trzyma się idealnie.
Automatycznie przetłumaczone
Dobré, ale ťažšie sa zháňajú. farba (čierny povrch) menej stála pri trení
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Vyborne spice aj na spizy vhodne, farba nie je v potravinach... 😁😁😁
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Skvelé špice, nič lepšie som ešte na kolesách doteraz nemal
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałzdecydowanie wytrzymują znacznie dłużej niż tanie kolce
Automatycznie przetłumaczone
Zpaltene, drzia lepsie ako origal zapletenie
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Verím značke, tak snáď som neurobil chybu.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Spokojnosť, aj s povrchovou úpravou.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałSuper prędkość maksymalna, ale jeszcze nią nie jeździłem.
Automatycznie przetłumaczone
Osvedčená kvalita od dt swiss
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
super pevne spice, nekrutia sa
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Ta klasika, dobré špice
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
Za mám ľahké a pevné 😉
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałTo tylko DT......
Automatycznie przetłumaczoneJakość od DTSwiss.
Automatycznie przetłumaczone
pevnost velmi dobra
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał
zatiaľ bez výhrad
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginał