fizik Nanuq GTX buty rowerowe, czarny/szary
Buty fizik Nanuq GTX
Buty All Mountain na najbardziej wymagaj&aograve;ce zimowe przejażdżki z ocieplan&aograve; membran&aograve; GORE-TEX Koala, która jest wodoodporna, a zarazem oddychaj&aograve;ca, oraz wytrzymała tkanina na powierzchni.|
Wnętrze buta, w tym wkładka, jest wyściełane materiałem polarowym, który zapewnia komfort termiczny nawet w najzimniejsze dni, a ponadto jest bardzo wygodny
|
|
Nylonowa podeszwa Vibram o indeksie sztywności 3 jest wystarczająco elastyczna, aby umożliwić również wygodne chodzenie
|
|
Komfort dzięki podeszwie środkowej EVA, która doskonale amortyzuje wstrząsy
|
|
Buty łatwo dopasujesz nawet w zimowych rękawicach za pomocą pokrętła BOA
|
|
Dodatkowo, nad kostką znajduje się mankiet z zamkiem błyskawicznym, który zapobiega przedostawaniu się wody do środka od góry.
|
| Płeć | Męskie, Damskie, Uniseks |
| Kolor | czarny/szary |
| Przeznaczenie | Sportowe |
| Sezon | Zimowy |
| Zapięcie | pokrętło regulacyjne |
| Materiał | membrana GORE-TEX Koala (wodoodporna i jednocześnie oddychająca membrana), wzmocniony Microtex |
| Podeszwa | X2 nylon, podeszwa środkowa EVA, Vibram, gumowana, indeks sztywności 3 |
| System zapięcia | BOA L6 i zamek błyskawiczny |
| Wkładka | fi'zi:k z wykończeniem polarowym |
| Waga | 438 g (EU 42.5) |
| ID produktu | 251484 |
Dzień dobry. Czy można również dostarczyć wersję FLAT?
Automatycznie przetłumaczone
Dobry den,
zial nateraz Flat verzia u nas dostupna nie je, preverujem ake su moznosti zaradenia do ponuky/objednania.
Poprosím osobné skúsenosti tohto modelu .
Dobry den,
posielam Vam sukromnu spravu.
Ako je to s velkostami? Napr v porovnani so shimanom?
Dobry den, cislovanie je viac-meje true-to-size, cize v porovnani so Shimanom trochu velkorysejsie, avsak treba mysliet na to, ze najma s hrubsou zminou ponozkou je tam potrebna trosku rezerva.
Samozrejme ak po objednani nesadne obuv idealne, tak ju nie je problem vratit - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Moje pierwsze wrażenia z butami są bardzo pozytywne. Spełniły moje oczekiwania. Buty są nieco trudniejsze do założenia ze względu na moje wysokie podbicie, ale kiedy już je założę, jest w porządku. Buty dobrze leżą na stopie. Ochrona przed wilgocią i zimnem, zgodnie z oczekiwaniami, udało mi się przejść przez trochę wody z suchą stopą.
Automatycznie przetłumaczoneSą łatwe w utrzymaniu, można je łatwo oczyścić z zanieczyszczeń mechanicznych np. po jeździe w błotnistym terenie.
Są również wygodne w noszeniu, boki są optymalnie zagłębione, dzięki czemu chodzenie jest stosunkowo „ciche”. Do tej pory jeździłem w nich w temperaturach do 0°C, a komfort termiczny stóp jest bardzo dobry.
Ogromna satysfakcja. Dzięki tym butom odkryłem, że nigdy wcześniej nie miałem dobrych butów zimowych (DMT WKM1). Mogą wydawać się cięższe, ale wcale nie są złe. Pedały są w nich wygodne. Chodzenie po śniegu też jest w porządku. Godzina jazdy przy -5 stopniach jest całkowicie w porządku. W połączeniu z termoforami nawet ponad 4 godziny w temperaturach około zera dają mi wrażliwą skórę na wszystkich palcach. Materiał jest łatwy w czyszczeniu. Trochę trudniej się je zakłada i zdejmuje.
Automatycznie przetłumaczone
Vyborne zimne tretry, bezne nosim 44 bral som o cislo vacsie a super.
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałTrosku tazsie sa obuvaju, ale po par dnoch uz som si nasiel techniku.
Aj pri teplotach okolo -10 bolo celkom prijemne. Stale by bola moznost vlozit vyhrevny vankusik
Dobre sa v nich aj chodi…jazdim do prace a ked treba prejst do obchodu…nesmyka sa a pohodlne sa v nich chodi.