Urban Iki tylny bagażnik na ramę
W ten sposób tylny fotelik rowerowy może być stale przymocowany do roweru. Za pomocá dołáczonego klucza imbusowego można łatwo przymocować wspornik ramy do roweru. Bardzo mocna i jednocześnie elastyczna konstrukcja wspornika zapewni Twojemu dziecku naprawdé komfortowá jazdé.
| ID produktu | 134665 |
Dobrý deň,
bude sa dať namontovať nosič so sedačkou Urban Iki, aj keď mi popri trubke vedie lanko/bowden ku prešmykovaču? Je v tom adaptéri nejaký výrez pre kábeláž alebo nejaký spôsob, ako to bude uchytené bez problémov aj s lankom?
Dobry den,
zial nie, v tomto pripade bude lanko problemom
Jedine vymenit presmykac za model zo spodnym vedenim lanka, len v tom pripade bude potrebne bowden uchytit o ram stahovacimi paskami, prip. na dodatocnych drziacikoch, kedze ram na taketo vedenie v zaklade asi usposobeny nebude (https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/prislusenstvo/jagwire-dca061-drziak-bowdenu-cierna-p153215.html).
Dobrý deň, je to možne použit ako normálny nosič na košík napr? Akú to má nosnosť?
Ďakujem za odpoveď
Dobry den,
teoreticky ano, samozrejme budete musiet potom zvolit vhodne upnutie brasni/kosika/prislusenstva.
Nosnost je max. 22 kg.
Chcem sa spýtať či bude zadný nosič urban iki pasovať na môj ram na ebajk haibaike almontain 7
Nebude sa tam dat uchytit. Nosic je stavany pre standarne uzsie trubky hlinikovych pevnych ramov.
Prosím daný nosič sa dá namontovať na hociktorú sedlovku? Ďakujem.
Dobrý deň,
nosič sa montuje na sedlovú trubku, nie na samotnú sedlovku - viď. aj náš popis výrobku, resp. inštruktážne video: https://www.youtube.com/watch?v=fDdfbsZvfBo. Držiak je teda vhodný na akúkoľvek štandardnú sedlovú trubku primárne kruhového prierezu.
Ďakujem za odpoveď. Bude ho teda možné nainštalovať i na bike CTM Zephyr Xpert 27.5 2021? Následne by som chcel nosič využiť s taškou https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/brasne-a-obaly/tasky-na-nosic/force-large-taska-na-zadny-nosic-896372.html
Ďakujem
Dobrý deň,
určite, s montážou na Zephyr by nemal byť žiadny problém, rovnako ako s následným uchytením spomínanej tašky od Force.
Ak by sa Vám náhodou niečo nepozdávalo, či už že taška nesadla rozmerovo 100%-ne na nosič podľa Vašich predstáv, alebo systém upnutia na sedlovú trubku Vám nebude vyhovovať - tak rovnako ako pri akomkoľvek inom tovare máte u nás vždy možnosť ho do 30 dní od kúpy nepoškodený vrátiť - viď. https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, časť "Čo ak sa mi tovar nepozdáva?".
Prajem pekný deň.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki, płatności, bezpieczeństwa i wiele innych.

Nosidełko jest solidne po zamontowaniu, więc myślę, że ciężar torby nie ugnie go zbytnio. U mnie jest jakieś 3 cm nad kołem bez obciążenia czyli niedużo. Zobaczę.
Automatycznie przetłumaczone
Je super
Przetłumacz za pomocą GooglePokaż oryginałSpekulowałem na temat tego nosidełka jako alternatywy dla torby podsiodłowej, czyli klasyczny nośnik. Nie zdawałem sobie sprawy z wagi 2,2 kg. Zwróciłem towar.
Automatycznie przetłumaczone